Wycena i zamówienia

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań. Oferty handlowe wystawiamy zwykle już w kilka godzin od zapytania.

  Kontakt

Nasze broszury

Bądź na bierząco i pobierz broszury informacyjne z aktualną ofertą.

  oferta_kamush_2019_2020.pdf   oferta_wytrzasarki.pdf   sprzęt_laboratoryjny_2018.pdf

Synteza zleceniowa peptydów


1. Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Oferta syntezy peptydów skierowana jest do placówek naukowych, uniwersytetów oraz laboratoriów rozwojowych firm. Nie przyjmujemy zleceń od osób prywatnych.


2. Czy Lipopharm.pl podejmuje się każdej syntezy?

Na etapie wyceny określamy szansę powodzenia syntezy. Niektóre peptydy są trudne do otrzymania metodami chemicznymi. Na etapie wyceny szacujemy możliwość otrzymania związku i przewidujemy ryzyko. W przypadku problematycznych peptydów, gdzie istnieje duże ryzyko niepowodzenia, zastrzegamy możliwość odmowy przyjęcia zlecenia. Akceptujemy ryzyko jednej/dwóch nieudanych prób otrzymania peptydu, po których wykonaniu klient nie ponosi kosztów (jeśli wcześniej nie ustalono inaczej).


3. Jestem pracownikiem instytucji naukowej lub laboratorium badawczo–rozwojowego. Czy mogę zamówić peptyd na adres domowy i/lub dane osobiste ?

Peptyd może być zamówiony tylko w imieniu reprezentowanej firmy i na jej adres.


4. Jak wygląda proces zamawiania peptydu ?

Zapytania należy przesyłać na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Wiadomość zwrotną klient otrzymuje najczęściej w ciągu godziny. W pierwszym etapie następuje szacowanie kosztów na podstawie przesłanej sekwencji biorąc pod uwagę niezbędne informacje tj. sekwencje, modyfikacje, ilość i czystość. Po zaakceptowaniu ceny oraz warunków świadczenia usługi Klient lub upoważniona komórka instytucji Klienta przesyła oficjalne zamówienie na ten sam adres. Od tej chwili zlecenie jest wiążące.


5. Jaki jest czas realizacji usługi?

Zamówienie realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, zwykle 5-10 dni roboczych. Dokładamy wszelkiech starań, aby peptyd trafił do odbiorcy jak najszybciej. Bierzemy także pod uwagę, że podczas syntezy mogą wystąpić nieoczekiwane trudności, niezależne od naszego zaangażowania. Peptydy otrzymywane są w Polsce, więc czas doręczenia jest bardzo krótki (kurier, 24h), co ma duże znaczenie w przypadku sekwencji niestabilnych.


6. Czy sekwencję do syntezy mogę przekazać telefonicznie, smsem lub za pomocą komunikatora?

Złożenie zamówienia możliwe jest tylko drogą e-mailową. Zmniejsza to ryzyko popełnienia błędu oraz zabezpiecza przed fałszywymi zleceniami.


7. Mam pomysł na patent. Czy Lipopharm.pl zachowuje poufność ws. powierzonej sekwencji?

Każde zlecenie traktujemy jako informację poufną i objęte jest ono tajemnicą. Dane dotyczące zamówienia oraz Klienta nie są przekazywane osobom lub podmiotom nieuprawnionym. Gdyby zaszła portrzeba przekazania tych informacji np. celem zlecenia skomplikowanych badań, Klient zostanie uprzednio zapytany o zgodę.


8. Mam różne wyniki badań biologicznych w porównaniu z tym samym peptydem zamówionym w innej firmie. Dlaczego?

Może to wynikać zarówno z różnic w badanym peptydzie jak i metodyce badań lub stosowanych odczynnikach (pożywkach). W przypadku peptydu, poza czystością, należy wziąć pod uwagę zawartość peptydu w próbce („zawartość peptydu w peptydzie”) oraz rodzaj i zawartość przeciwjonów. Domyślnie peptydy otrzymywane są w formie trifluorooctanów. Firma Lipopharm.pl, na życzenie Klienta może przeprowadzić wymianę przeciwjonów np. na jony chlorkowe lub octanowe.


9. Jaki jest termin płatności za usługę sytezy ?

Płatność za usługę syntezy odbywa się na podstawie faktury VAT z 14-dniowym terminem płatności.


10. Potrzebuję peptyd a chwilowo nie dysponuję odpowiednimi środkami finansowymi. Czy jest jakiś sposób aby odroczyć płatność ?

W wyjątkowych przypadkach możemy odroczyć płatności, np. do 30 dni. Jest to kwestia uzgadniana indywidualnie. Poza tym istnieje możliwość podjęcia współpracy naukowej z Lipopharm.pl, w ramach której peptyd zostanie przekazany nieodpłatnie lub na zasadzie partycypacji w kosztach syntezy.


11. Czy mogę zwrócić zakupiony peptyd ?

Zsyntezowany peptyd nie podlega możliwości zwrotu.


12. Czy na etapie realizacji usługi mogę zrezygnować z wykonania usługi?

Tak, jednakże zostaną naliczone opłaty adekwatne do stopnia zaawansowania prac.


13. Jaką mam gwarancję, że otrzymałem to co zamówiłem ?

Peptydy otrzymywane są przez doświadczonych naukowców. W cenę każdego peptydu wliczony jest chromatogram HPLC (potwierdzenie czystości) oraz analiza masowa (potwierdzenie tożsamości). Dodatkowo zamówić można wykonanie dodatkowych analiz, np. IC (zawartość przeciwjonów).


14. Jaka jest minimalna ilość peptydu jaką można zamówić ?

Zamówić moża już 1-2 mg peptydu.


15. Czy jesteście tańsi od konkurencji zagranicznej?

Często tak. Dodatkowymi korzyściami wynikającymi z powierzenia nam syntez jest obsługa w jezyku polskim, darmowa i szybka dostawa, obsługa posprzedażowa oraz możliwość negocjacji cen w przypadku większych ilości.


16. Czy peptydy zamówione w ramach syntezy zleceniowej mogą być stosowane jako leki?

Nie. Peptydy przez nas otrzymywanew ramach tzw. „custom peptide synthesis” mogą być stosowane wyłącznie do celów naukowych.


Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na interesujący temat bardzo prosimy o kontakt

Otrzymuj peptydy w swoim laboratorium


U nas kupisz odczynniki oraz dedykowany sprzęt


Chcesz otrzymać peptyd i nie wiesz, czy sobie poradzisz?


Zleć syntezę na peptydy.pl i pracuj na gotowych związkach, które otrzymasz z analizą HPLC i MS

© 2018 Peptydy.pl

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Real time web analytics, Heat map tracking