Wycena i zamówienia

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań. Oferty handlowe wystawiamy zwykle już w kilka godzin od zapytania.

  Kontakt

Nasze broszury

Bądź na bierząco i pobierz broszury informacyjne z aktualną ofertą.

  oferta_kamush_2019_2020.pdf   oferta_wytrzasarki.pdf   sprzęt_laboratoryjny_2018.pdf

"Naczynie Kamysza" jest modyfikacją naczynia Merrifielda stosowanego w syntezie peptydów od ponad 50 lat. "Naczynia Kamysza" zostały zaprojektowane do syntezy w fazie stałej wspomaganej temperaturowo. Kształt naczynia umożliwia umieszczanie go w klasycznym bloku grzewczym (lub urządzeniach serii Kamush Skiller) bez potrzeby przelewania zawartości mieszaniny reakcyjnej na czas reakcji w podwyższonej temperaturze. W przypadku syntezy na nośniku stałym (np. syntezy chemicznej peptydów) wszystkie operacje prowadzi się jak w klasycznym naczyniu Merrifielda. Umieszczenie wlewu w centralnej części Naczynia Kamysza pozwala na pracę jak w klasycznym naczyniu Merrifelda (reakcje acylowania, przemywania, odsączania), jednocześnie umożliwiając podgrzewanie zawartości naczynia w sposób konwencjonalny (np. łaźnia wodna, blok grzewczy) oraz metodą mikrofalową.

Opatentowane naczynie reakcyjne pod nazwą "Naczynie Kamysza" typ B (z pierścieniem) jest kompatybilne z reaktorem mikrofalowym Discover i Discover SP firmy CEM. Szkło borokrzemowe zapewnia przepuszczalność na promieniowania mikrofalowego.

naczynie kamysza

Standardowo Naczynia Kamysza posiadają króciec wlewowy z gwintem GL18, spiek szklany G2 oraz kran z kurkiem teflonowym (PTFE).

Dostępne modele naczyń Kamysza:
  • TYP A (bez pierścienia) – 2x15ml (16mm), 2x30ml (22mm), 2x45ml (28mm), 2x70ml (40mm), 2x100ml (40mm)
  • TYP B (z pierścieniem) – 2x10ml (16mm), 2x35ml (30mm)

Naczynia Kamysza chronione są wzorem przemysłowym wspólnotowym EUIPO nr 002753277-0001, 005135696-0001. Uprawnionym do produkowania lub udzielania licencji na produkcję oraz sprzedaż naczyń Kamysza w Unii Europejskiej jest firma Lipopharm.pl (Zblewo, Polska)


Zamów naczynie Kamysza

Otrzymuj peptydy w swoim laboratorium


U nas kupisz odczynniki oraz dedykowany sprzęt


Chcesz otrzymać peptyd i nie wiesz, czy sobie poradzisz?


Zleć syntezę na peptydy.pl i pracuj na gotowych związkach, które otrzymasz z analizą HPLC i MS

© 2018 Peptydy.pl

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Real time web analytics, Heat map tracking